Metamorfoza domu

W terminie od 2.11.2022 do 12.11.2022 roku w sklepach sieci E.Leclerc odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Metamorfoza domu.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Air Wick, Finish, Cillit Bang, Vanish, Bryza i/lub Woolite, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak sprzątnąć piękny dom? Wyślij sms* na numer 4321 o treści pieknydom.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

  • 1 x nagroda pieniężna o wartości 15.000 zł
  • 15 x głośnik Bluetooth JBL CLIP 4
  • Głośnik JBL Clip 4 to mobilne i bezprzewodowe urządzenie, które pozwoli Ci cieszyć się ulubioną muzyką w zaskakująco dobrej jakości w dowolnym miejscu i czasie. To śmiałe wzornictwo i poręczna konstrukcja. Dzięki zintegrowaniu zaczepu z głośnikiem, JBL Clip 4 możesz zebrać z sobą w każdą podróż. Wystarczy przypiąć go do paska lub sprzączki, plecaka czy namiotu. Dzięki użyciu specjalnie dobranych, trwałych materiałów, głośnik mobilny JBL Clip 4 zapewnia wodoodporność i pyłoszczelność IP67 - nie musisz się martwić, że urządzenie ulegnie zniszczeniu podczas zabawy na basenie lub plaży. JBL Clip 4 zapewnia 10 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu - zastosowana w głośniku technologia Bluetooth 5.1. zapewnia stabilniejsze połączenie z telefonem, mniejsze zużycie energii oraz większy zasięg.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

    *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.